Translate

niedziela, 2 listopada 2014

"Szklana niedziela - decoupage na szkle" - zaproszenie na warsztaty

Witam,
szkło jako materiał do ozdabiania metodą decoupage jest wdzięczne - bynajmniej ja nie miałam nigdy żadnych przykrych niespodzianek, a efekty nie raz przerosły moje oczekiwania. Butelki, talerze, słoiczki - wszystko to można naprawdę cudnie przyozdobić.

Dlatego z przyjemnością zapraszam na kolejne warsztaty w Kwiatowym Studio - miejscu, które jest nie tylko kwiaciarnią, ale także miejscem, gdzie odbywają się warsztaty rękodzieła i w którym można nabyć piękne, ręcznie wykonane i zdobione przedmioty (biżuterię, ceramikę, doniczki, kartki okolicznościowe).
Ale wracając do szkła:
Marzy Ci się własna, niepowtarzalna butelka na oliwę w kuchni, butelka na winko domowe lub nalewkę, talerz na owoce lub ciasto, jakiego nikt inny nie ma? Przyjdź na nasze warsztaty i zrób to sama :) Ozdobimy techniką serwetkową szklaną butelkę i talerz. Wykorzystamy specjalny preparat do tworzenia spękań, patyny, pasty pozłotnicze i lakiery szklące.
 

Kiedy: 9 listopada 2014, godz. 16.00 oraz DODATKOWY TERMIN: 23 listopada, godz. 16.00
Gdzie: KT Kwiatowe Studio, ul. Jedności Narodowej 155
Koszt: 75 zł/osoba
Zapewniam wszystkie materiały, kawa i coś słodkiego w cenie warsztatów :)
Zapisy: wszechpracownia@wp.pl
Ilość miejsc ograniczona! 

A oto kilka szklanych prac wykonanych na poprzednich warsztatach:

 A teraz chwila reklamy :) Wyciąg ze strony internetowej :
"KT Kwiatowe Studio to jedyne takie miejsce, które łączy w sobie cechy profesjonalnej kwiaciarni z galerią rękodzieła i warsztatownią. Stawiamy na produkty lokalnych artystów. W swojej ofercie mamy sprzedaż ceramiki użytkowej, malarstwa, grafiki oraz mebli. Dodatkowo prowadzimy warsztaty dla dzieci oraz dorosłych w zakresie działań artystycznych i florystycznych.
Poza naszym Studio - Kwiaciarnią,
Galerią oraz Warsztatownią jesteśmy profesjonalną firmą zajmująca się kreowaniem oprawy florystyczno - artystycznej na uroczystości okazjonalne.
Wykonujemy usługi w zakresie kompleksowej organizacji florystyki i dekoracji na uroczystości, w każdym zakresie i różnym profilu.
Wykonujemy dekoracje i kwiaty ślubne, dekoracje dla firm, a także oryginalne, wyjątkowe zlecenia na uroczystości tematyczne i okazjonalne.
Działamy na terenie Wrocławia i okolic.
(Wykonujemy także zlecenia wyjazdowe oddalone od Wrocławia nawet 200 km).
Zapraszamy.


KT Kwiatowe Studio
ul. Jedności Narodowej 155, Wrocław
www.ktstudio.com.pl
kontakt@ktsudio.com.pl
+48 506 461 276


Jeszcze raz gorąco, serdecznie zapraszamy do nas na warsztaty i zakupy!!
Kasia & Kasia :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz