Translate

sobota, 7 grudnia 2013

Kiermaszowo - zapraszamy na "Rękodzielnię"

A jednak... miało być o recyklingowych moich dekupażkach, które to swoim botanicznym klimatem cofają nas do lata :). A będzie o wytworach na świąteczny kiermasz "Rękodzielnia", który to będzie pierwszym kiermaszem w życiu Wszechpracowni...:)

A to dzięki Izie z Lafi Handmade , która zaprosiła mnie do udziału - dziękuję! Iza  skrzyknęła wrocławskich rękodzielników, dogadała się z knajpką o wdzięcznej nazwie "Motyla Noga" (jak ktoś nie wie, to kłania się kultowa polska komedia "Miś" :) i tak oto 15 grudnia staniemy za stołami i sprzedamy cały nasz towar, a jakże!! Jeszcze będziemy ciężarówkami dowozić z pracowni i magazynów, bo społeczeństwo spragnione pięknych rzeczy jak się nie rzuci...:)

Ach, tak sobie to milutko afirmujemy... W każdym razie prosimy trzymać kciuki, przybywać, zachęcać, ogłaszać: 15 grudnia 2013, o godz. 14 na dziedzińcu przy knajpce "Motyla Noga", Wrocław, ul. Więzienna 6.

Co ze strony Wszechpracowni? Ja zapodam trochę typowo świątecznych bombek, zawieszek, świeczniki, pudełka . Będą też świece z wosku pszczelego i obrazy autorstwa Kasi Morańdy, broszki filcowe Magdy Goli, koszulki, torby i kolczyki Renaty Lizurej.

A oto mały przegląd tego, co nas czeka na kiermaszu:

Drewniane świeczniki na tealighty:Bombeczki, zawieszki:


To na razie tyle, będę stopniowo uzupełniać o nowe zdjęcia. Do zobaczenia!

2 komentarze: